Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tokio hotel hakkında hereşey resimler,haberler,videolar vb.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bill: “Kızlar hakkında gittikçe şüpheleniyorum.” [Star Club - Ocak '09]

YazarMesaj
Mrs.Elif Kaulitz
Admin
Admin
Mrs.Elif Kaulitz

Bill: “Kızlar hakkında gittikçe şüpheleniyorum.” [Star Club - Ocak '09] Empty
MesajKonu: Bill: “Kızlar hakkında gittikçe şüpheleniyorum.” [Star Club - Ocak '09]   Bill: “Kızlar hakkında gittikçe şüpheleniyorum.” [Star Club - Ocak '09] Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 3:46 pm

Ocak 09 – Star Club (Fransa)

Bill: “Kızlar hakkında gittikçe şüpheleniyorum.”

Amerika’ya, Kuzey Afrika’ya ve Avrupa’ya yeniden çağırılan, 4 çocuk bir tur maratonuna çıkmalı!

Ama Tokio Hotel’e ne oldu? Aylar boyunca medya gözetimi altında tutulduktan sonra, Fransız radyo ve TV’sinden kayboldular. Ocak 2009’da çıkması planlanan albümleri, bahara ertelendi. Bu fenomenin büyümesine engel mi olundu? Olabilir de olmayabilir de…

İşte…

Bill: “Hayır, biz ayrı değiliz. Tom ve ben işimize deli oluyoruz. Zamanımızı yeni şarkılar yazarak, onları test ederek ve üzerlerinde yeniden çalışarak geçiriyoruz. Sıkı bir geri dönüş yapacağız, bana inanın!”

Hazırlık…

Tom: “Evet, albümün piyasaya sürülmesi 2009 baharına ertelendi. Tam tarihi bilmiyoruz çünkü ne zaman hazır olacağımızı kestiremiyoruz. Yeni bir albüm yayınlamak, tekrar yollara düşmek anlamına geliyor. Bunu seve seve yapardık ama tekrar başlamadan önce, dördümüzün de sağlığımıza özen göstermemiz gerekiyor. Ama fanlarımız bizi özlerse, mümkün olduğunca çabuk döneceğiz.”

Amerika’da…

Bill: “İnsanların, Amerikanların bizi hiç sevmediğini ve orada iş yapamayacağımızı söylediklerini biliyoruz. Ama VMA gecesi, bunun aksini ispatladı! Hollywood’da karşılandık, uluslar arası yıldızlar etrafımızı sardı ve aniden adımızı duyduk! “En iyi Çıkış” ödülünü aldık! Miley Cyrus ve Katy Perry gibi çok büyük isimler vardı orada. Sonrasında, bunu bir partiyle kutladık!

Güney Amerika’da…

Tom: “Biz müziğimizin tanıtımını yapmak için Meksika’ya da gittik ve Meksikalı yıldızlar gibi karşılandık. Saatler boyunca imza verdik ve yaklaştığımızda fanları ağlarken gördük. Çok dokunaklıydı. Orada da sevildiğimizi bilmiyorduk. Bunun için Internet’e teşekkür etmeliyiz. Fanlarımızın orada hakkımızda bilgi aldıklarını biliyoruz.”

Nefret ediyorsunuz…

Bill: “En kötüsü paparazzilerden gelen saldırılar. Fotoğraflanmadan bir şeyler yapmak imkânsız. Tatillerimizde bile, bornozlarımızın içindeyken, bizi şaşırttılar.”
Tom: “Fransa ve Amerika’da da aynı şey. Bizi en kötü zamanlarımızda yakalamaya ve en kötü resimlerimizi çekmeye çalışıyorlar. Bir seferinde, New York’ta, bir mola vermek için, içecek bir şeyler almaya çıkmıştım. Ve bir gün sonra, Tokio Hotel’in dağıldığını duydum, çünkü ben bir barda yalnızdım.”
Bill: “Oh evet! Başka bir olay da, ben Fransa’da bir yerde mola vermek için oturuyorken ve gülümsemiyorken oldu. Bir sonraki sabah, bunalımlı ve yorgun olduğumu ve idaremi kötüye kullandığımı öğrendim. Bu o kadar saçma ki!”

Baskıyı azaltmak…

Bill: “Bir mola vermem gerektiğini biliyorum. Geçtiğimiz yılda sık sık hastalandım ve evimden uzakta hasta olmak çok rahatsız edici. Çok yalnız hissediyorsunuz… Başa çıkmam gerekiyordu çünkü çok yoğun bir programımız vardı. Zevk almadan fotoğraflar çekildim ve röportajlarda keyifsizce cevaplar verdim. Bir mola vermenin zamanı geldi.”

Ve kızlar?

Tom: "Ben kızlara karşı çok sıcak olduğuma dair bir izlenim bıraktım. Onları çok fazla tahrik ediyorum ama bu artık beni eğlendirmiyor. Gerçek bir ilişki için hazır olup olamayacağımı bilmiyorum… Kızın kesinlikle muhteşem olması koşulu altında tabii ki!"
Bill: "Ben endişelenmeye başlıyorum. Çok fazla zaman geçti, ve daha çok insan hakkında şüpheleniyorum. Şov sonrası, bir kız bana yaklaştığında, her zaman beni bekleyip beklemediğini soruyorum. O, Tokio Hotel’deki Bill’i mi istiyor, yoksa onun ilgisini çeken sadece ben miyim? Bir kız arkadaşımın olmaması beni gerçekte incitiyor. Şükürler olsun ki, hala müziğim var!"

TH’den nefret edenler…

Bill: “Almanya’da ve bazı Avrupa ülkelerinde, anti-TH kampanyaları olduğunu biliyorum. Ama ben, ortaokul ve lisede okuyan bazı fanların da, sırf bizim fanlarımız oldukları için rahatsız edildiklerini öğrendim. Bu kabul edilemez! Bizi sevmeyen insanların olması normal. Herkesi memnun edemezsiniz. Ama bunun acısını fanlarımızdan çıkarmaları… Bence bu mide bulandırıcı!”

Yeni görünüm mü?

Bill: “Şu anki görünümümden kurtulmamı mı istiyorsunuz? Yeni albümün yayınlanış tarihine yaklaşıyoruz diye değişmiyorum. O an nasıl hissediyorsam, öyle yapıyorum. Saçlarımı dikmeyi kestiğim doğru. Herkes o halimi, Madame Tussaud’s müzesinde görebilir. Ama görünümüm albümlere veya turlara göre değiştirdiğim bir reklâm ürünü değil. O zamana göre değişiyor ve bir şeyleri değiştirmek istiyorsam, değiştiriyorum. Ve bu durumda, bu herkes için bir sürpriz olacak!”

aLıntıdır ..
https://tokiohotelfan.forum-canada.com

Bill: “Kızlar hakkında gittikçe şüpheleniyorum.” [Star Club - Ocak '09]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bill ve TOM Kaulitz Hakkında
» En Güzel Burun [Bill]
» En Çekici Sigara İçicisi [OMG] Bill'e...!!
» Favori Bill [Sizce kim olabilir bu xD]
» Zimmer 483 Hakkında ...